Warsztaty w Studio Vidoq- już 16-17 lipca „Wstęp do fotografii komercyjnej”!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach.

Stawiamy na praktykę! Warsztaty formą będą przypominać prawdziwą produkcję. Pierwszy dzień zaczniemy od ofert i budżetów, zaplanujemy harmonogram, przygotujemy próbną sesję, dobierzemy pomysł do briefu. Omówimy najważniejsze punkty, które muszą się znaleźć w każdej umowie.
Wszystko będzie w formie praktycznej. Nasz producent na przykładach pokaże i opowie o różnych problemach często wynikających na etapie przygotowań do sesji. Karol opowie o nietypowych życzeniach klientów i o tym jak przygotować się do sesji. Jak zaplanować światło i jak dobrać współpracowników, żeby nikt się nie pozabijał na planie;) Dzień pierwszy kończymy sesją próbna, z dogrywaniem stylizacji i światła.

Dzień drugi to sesja zdjęciowa na pełną skalę. Najpierw wszystkie przygotowania, omówienie pracy z briefem i storyboardem. Przygotowanie i kontrola stylizacji i scenografii. Na planie pojawi się prawdziwy klient z agencji, który powie co się liczy we współpracy, na co należy zwracać uwagę i jak poprowadzić sesję, żeby wszyscy byli z niej zadowoleni. W trakcie warsztatów będziemy realizować sesję z wykorzystaniem efektów specjalnych oraz różnych rozbudowanych stylizacji. Weźmie w niej udział bardzo dobra modelka co pozwoli, poza samą nauką, wykonać ciekawe zdjęcia do teczek.

Wyślij w świat i udostępnij: