Marta & Rafał – plener

Długo czekaliśmy na wymarzoną słoneczną pogodę ale było warto, zdecydowanie! W tytule chciałam jak zawsze napisać „plener ślubny” ale tym razem te słowa nie wyczerpują tematu, zresztą sami zobaczycie, komentarz jest tu zbędny. 😉 Mogę natomiast zdradzić kilka faktów z produkcji tej sesji: na planie poza mną przez cały czas była ekipa Vidoq. W efekcie poza moimi zdjęciami które zaraz zobaczycie powstał również niesamowity film – klip i bekstejdż w jednym autorstwa Karola Tomaszewskiego i Kamila Dąbrowskiego (mam nadzieję, że wkrótce będzie gotowy po montażu), nad stylizacją, makijażem i fryzurami czuwała Sylwia Sokołowska a w ostatniej części sesji Karol wykonał niesamowitą sesję fashion z naszą Parą Młodą w roli modeli. Zabawa była doskonała, podczas edycji również kiedy to na co drugim zdjęciu musiałam usuwać komary ze skóry Marty. Ale dla sztuki trzeba czasem pocierpieć 😉
A teraz kilka słów do moich kochanych, obecnych i przyszłych Par Młodych – nie tylko na zielonej klatce schodowej można mieć fajne foty, warto czasem wyjść do ludzi 😉 dosłownie za kilka dni przedstawię Wam również niesamowitą ofertę sesji plenerowych w Warszawie, Europie oraz… w tropikach! Więc jeśli nie zaplanowaliście jeszcze swojej podróży poślubnej piszcie lub dzwońcie 🙂 basiapiotrowska@wp.pl 0-600 381 948 Szczegółowe informacje już niebawem a póki co zapraszam do oglądania i komentowania.

Wyślij w świat i udostępnij:
Ewa Wardęga20.09.2011 - 23:33

Basiu, sesja na pchlim targu – G E N I A L N A! Te kolory, ludzie, uśmiechy – niesamowite, bo wszystko takie prawdziwe!

4moments21.09.2011 - 07:19

piękne kolory, niesamowite klimaty. Nietuzinkowa para, a komary, hmm cóż za poświęcenie.

Fotokult.pl22.09.2011 - 03:07

Bardzo podoba mi się ta sesja. Świetne kadry i kolory +

Justyna Kuświk23.09.2011 - 12:10

Ostatnich 6 zdjęć po prostu miażdży!!!

Michał24.09.2011 - 11:27

Rzeczywiście fajny pomysł z tym wyjściem na pchli targ 🙂 We Wrocławiu mamy coś takiego w niedziele na Dworcu Świebodzkim, także może kiedyś z jakąś odważną parą się tam wybiorę. Choć to trochę ryzykowne z drogim sprzętem foto iść na taki targ jak mamy we Wrocławiu.
ps.kolory na zdjęciach masz rewelacyjne 🙂

Monika Liber01.10.2011 - 15:29

Cudna sesja Basiu. Taka energetyczna. Fantastyczny pomysł z tym targiem niesamowitości. 🙂 A ostatnie zdjęcia… boskie. Mmmmm. :))