Paula

Muzyka od zawsze była i na zawsze będzie najważniejszą rzeczą w moim życiu, być może dlatego tak wielu muzyków wybiera mnie na swojego fotografa. Wspólna pasja, porozumienie bez słów, lata spędzone przy instrumencie, stres związany z występami na scenie, często podróże i spędzanie całych tygodni „na walizkach”… Kto tego nie przeżył ten nigdy do końca nie zrozumie jak to jest. Ja rozumiem. 🙂 Tym razem na sesję prosto z Brukseli przyleciała wspaniała skrzypaczka Paulina Sokołowska, solistka i kameralistka, członkini siostrzanego duetu „Julita & Paula” o którym pewnie nie raz słyszeliście. Kobieta sukcesu która wymarzyła sobie zdjęcia w stylu Anny Kareniny. Z braku lokomotywy musieliśmy nieco zmodyfikować scenografię ale i tak emocji nie zabrakło – dzikie chmary komarów nie dawały nam spokoju więc to chyba cud, że Paulina ubrana w lekkie sukienki przeżyła sesję.
Za wsparcie techniczne, moralne i miłe towarzystwo dziękuję ekipie VidoqKarolowi Tomaszewskiemu i Kamilowi Dąbrowskiemu oraz mojej cudownej i nieocenionej wizażystce Basi Brych.
Set w czerwonej sukni fotografowalam w Studio Vidoq a resztę gdzieś nad Wisłą w okolicach Wilanowa 🙂

Wyślij w świat i udostępnij:
Fotograf Skierniewice13.10.2011 - 12:01

Rewelacyjne prace, kadry, kolory, ostrość rewelacja… Kiedyś jak już będę dużym chłopcem to chcę zostać też tak dobrym fotografem. Pozdrawiam!