Warsztaty fotografii ślubnej „Obiektywne” 6-7 kwietnia Warszawa- zapisy już od dziś!

Zima powoli się kończy, niebawem rozpoczniemy sezon ślubny więc specjalnie dla wszystkich pragnących rozpocząć pracę fotografa ślubnego lub chcących udoskonalić swój warsztat i zaczerpnąć nieco inspiracji, zaplanowałyśmy razem z Agnieszką Bogacką kolejną, 3 już edycję naszych warsztatów fotografii ślubnej „Obiektywne”, które odbędą się 6 i 7 kwietnia w Warszawie.

plakat 6-7.04.11small

Podczas dwudniowych warsztatów będziecie mogli przejść fotograficzną drogę przez wszystke etapy przygotowań, ceremonii i pleneru z prawdziwą parą młodą. Pod okiem doświadczonej, wybitnej fotograf Agnieszki Bogackiej poznacie tajniki zawodu, od strony zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Jest to również okazja do poszerzenia swojego portfolio ślubnego, poznania specyfiki pracy w kościele, poznania sztuczek i trików jakie stosujemy w edycji zdjęć.
Nasza piękna, uśmiechnięta i szalona młoda para na pewno zainspiruje Was do stworzenia niesamowitego reportażu a my będziemy służyć radą i pomocą na każdym etapie sesji oraz przez kolejny tydzień udzielamy konsultacji on line.
Zapisy, szczegółowe informacje u mnie: basiapiotrowska@wp.pl, 0-600 381 948
Zapraszmy także do odwiedzenia naszej strony www, gdzie dostępny jest szczegółowy program warsztatów. Koszt uczestnictwa to 1200 zł. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

A teraz popatrzcie co działo się podczas poprzednich edycji:

Wyślij w świat i udostępnij: